Partneři

Naši partneři

Nerbe plus GmbH

Nerbe plus GmbH byla založena v roce 1976 Jürgenem F. Nerbem v Hamburku. V roce 1992 se přestěhovala do svého dnešního působiště ve městě Winsen (Luhe). Společnost se zaměřila na spotřební materiál z plastů pro mikrobiologii a klinické a diagnostické laboratoře. Společnost Nerbe plus využívá pouze nejlepší lisy na trhu, přesné formy a nejjemnější suroviny, z nichž všechny mají německý a švýcarský původ. Energeticky účinných a ekologických výrobních procesů lze dosáhnout pouze pomocí nejmodernějších technologií a strojů. 90 % všech vstřikovacích výrobních strojů Nerbe plus je vyrobeno v Německu a je umístěno ve speciálních čistých prostorách (třídy čistých místností podle normy ISO 14644-1).

Jiangsu Mole Bioscience

Společnost Jiangsu Mole Bioscience Co., Ltd. byla založena v květnu 2008. Nachází se v industriální zóně Taizhou National Pharmaceutical High-tech, jediném farmaceutickém národním high-tech průmyslovém parku v Číně. Byla založena na univerzitě Zhejiang a zaměřuje se zejména na molekulární biologii, výzkum, vývoj a výrobu diagnostických činidel in vitro. Je to technologicky velmi pokročilá společnost integrující vědecký výzkum, technologie, vývoj, technické služby, výrobu a prodej produktů. Je to náš spolehlivý exkluzivní dodavatel inaktivačních i neinaktivačních odběrových nasopharyngeálních setů, výtěrových kartáčků, antigenních Covid-19 testů a rapid testů na Covid-19 protilátky. Dalším inovativním produktem této firmy je odběrový set pro detekci patogenů ve slinách.

TruPCR Europe

S týmem zkušených odborníků a inovativními produkty vyrábí a dodává společnost TRUPCR Europe vysoce kvalitní produkty molekulární diagnostiky typu qPCR a NGS po celé Evropě. Nabízí technickou podporu a školení ke všem produktům a zavazuje se k zvyšování efektivity laboratorních testů a zlepšení péče o pacienty. TRUPCR Europe byla založena vědci s více než 25 lety zkušeností v oblasti molekulární diagnostiky a zdravotnictví. TruPCR Europe je jednou z předních britských společností v oblasti výroby molekulárních diagnostických souprav založených na PCR. Společnost je držitelem certifikátu ISO 13485: 2016. Je to biotechnologická organizace pro výzkum a vývoj v souladu s GMP, založená v roce 2011 jako indo-španělská společnost, zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem souprav molekulárních diagnostických souprav na bázi PCR, enzymů PCR a reagencií PCR. V nabídce jsou soupravy pro detekci onkologických onemocnění, koagulačních poruch, rezistence k antibiotikům, virových, bakteriálních a protozoálních infekcí.

Clonit

Společnost Clonit srl byla založena v roce 1987 a byla jednou z prvních italských společností působících v oblasti biotechnologií. Od začátku se společnost zaměřuje na vývoj inovativních a spolehlivých analytických metod v oblasti In Vitro diagnostiky pomocí technik molekulární biologie. Vyráběné soupravy jsou určené pro diagnostiku genetických onemocnění a zároveň pro detekci virových, bakteriálních a protozoálních infekcí. Patentovaná technologie je pokryta řadou mezinárodních patentů, z nichž některé jsou pro tuto oblast vysoce inovativní. Standardizace vnitřního systému řízení kvality a kontroly ve vnějších referenčních laboratořích umožňuje společnosti Clonit zajistit nejvyšší standardy kvality (certifikace ISO 9001: 2008 a ISO13485: 2004). Společnost je registrována a schválena italským ministerstvem zdravotnictví pro výrobu lékařských diagnostických souprav.

YourgeneHealth

Společnost Yourgene má širokou nabídku neinvazivních prenatálních testů (NIPT) s metodou sekvenování nové generace (NGS), které byly navrženy s ohledem na laboratoře, a klinické prenatální screeningové služby. Test IONA® byl průkopníkem, prvním na trhu jako IVD produkt, který v roce 2015 změnil podobu NIPT screeningu. Yourgene je odborníkem v oblasti cellfree DNA a její technologie Ranger® příští generace pro výběr správné velikosti fragmentu využívá strojového vidění s maximální přesností. Nabízí několik platforem pro různé klinické a výzkumné aplikace přípravy vzorků cfDNA, včetně NIPT, tekuté biopsie, onkologie a syntézy genů. Kromě toho vyrábějí portfólio screeningových produktů pro reprodukční zdravotní péči a personalisované medicíně, včetně testů pro cystickou fibrózu a genotypizaci DPYD k prevenci chemotoxicity. Yourgene Health je součástí skupiny společností Novacyt.

AltemisLab

Společnost založena zkušeným týmem s rozsáhlými znalostmi průmyslu. Společnost AltemisLab využívá tuto odbornost k poskytování výrobků nejvyšší kvality a výjimečné služby. Pomáhá zákazníkům mapovat pracovní postupy a identifikovat nástroje, které přinášejí praktické, finanční a časové úspory. Zakladatelé AltemisLab pracují s 2D čárovými kódy na trubkách od roku 2000, kdy tato technologie byla poprvé použita farmaceutickými společnostmi pro skladování různých sloučenin. Využívajíce svých znalostí a zkušeností jsme se spolčnost AltemisLab rozhodla zdokonalit design 2D kódy značených zkumavek a s představuje tedy našeho hlavního dodavatele skladovacích tub, čteček čárových kódů, decapperů, víček a dalších různých zkumavek rozmanitých objemů. Díky tomu AltemisLab zahrnuje komplexní výrobky pro řešení automatizováného ukládání vzorků a biobanking. S AltemisLab si můžete být jisti, že dodržování předpisů, kontrola kvality a výrobní excelence jsou bezkonkurenční.

Healgen Scientific

Společnost Healgen Scientific byla založena týmem vědců v Houstonu v Texasu a spolupracuje se Zhenjiang Orient Gene na vývoji produktů pro péči o zdraví. Zhenjiang Orient Gene Biotech Co., Ltd. (často označovaná jako “Orient Gene”) je jediným vlastníkem společnosti Healgen Scientific. Společnost Healgen působí ve Spojených státech již devět let a je profesionálním výrobcem a distributorem biotechnologických výrobků v Houstonu v Texasu. Cílem společnosti je poskytovat diagnostickým laboratořím a dalším výzkumným a vývojovým organizacím v oblasti biotechnologií vysoce kvalitní produkty a služby. Společnost Healgen Scientific se specializuje na výrobu kvalitních imunoanalytických testů.

AMD

AMD je společnost specializující se na molekulární diagnostiku, která vyrábí molekulární diagnostické diagnostické soupravy. Její sortiment zahrnuje vysoce kvalitní sady pro detekci genetické mutací, respirační, infekční a pohlavně přenosné choroby, stejně jako patogeny přenášené potravinami. Výzkumný a vývojový tým společnosti AMD spolupracuje napříč obory na vývoji a optimalizaci výkonu produktů. Nejlepší zkušenosti máme s jejich soupravou na detekci spalniček, který je využíván v několika velkých nemocnicích.

Applied Biological Materials

Jeden z našich stěžejních dodavatelů produktů pro biotechnologický průmysl. Společnost Applied Biological Materials byla založena v roce 2004 a již více než desetiletí pohání vědecké objevy v oblasti přírodních věd a vývoje léčiv. Společnost sídlí ve Vancouveru v Kanadě. ABM je pro nás neocenitelným partnerem v dodávkách buněčných kultur, vektorů pro expresi genů a virů, produktů pro molekulární biologii a PCR, CRISPR a technologie RNAi, protilátek a základních materiálových složek pro molekulárně genetické laboratorní procesy.

GenePath Diagnostics

GenePath Diagnostics je společnsotí poskytující nejmodernější in vitro diagnostické techniky v oblasti molekulární biologie. Založena byla doktorem Nikhilem Phadkem v roce 2008, jehož cílem (stejně jako cílem GenePath Dx) bylo vyvíjet nové testy tam kde je zapotřebí a poskytnout tak cenově dostupnou a kvalitní diagnostickou péči i v zemích s omezenými možnostmi. Tato vize prostupuje i dnes společností GenePath Dx, která zároveň klade velký důraz na sdílení informací s odbornou věděckou a lékařskou komunitou a pokračuje v budování cenově dostupných a inovativních diagnostických řešení pro infekční onemocnění, rakovinu a genetické poruchy po celém světě.

BioMaxima

BioMaxima S.A. je spolehlivý polský výrobce mikrobiologických půd, médií, misek, antibiotik, reagencií a vybavení pro in vitro diagnostiku. Je držitelem certifikátů systému řízení kvality ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 a 17025:2018-02. BioMaxima S.A. splňuje nejvyššíí standardy. Produkty společnosti jsou označeny symbolem CE, což zaručuje jejich shodu s přísnými požadavky směrnice EU 2017/746 o in vitro zdravotníckých prostředcích (IVDR).

Díky širokému sortimentu produktů je BioMaxima S.A. naším významným partnerem pro mnoho klientů v oblasti laboratoří, veterinární a průmyslové medicíny.

Ziath

Společnost Ziath je expertem v oblasti správy vzorků pomocí 2D čárových kódů. Společnost Ziath byla založena v roce 2005 a vyvíjí nové inovativní produkty určené k zjednodušení procesů v organizacích zabývajících se diagnostikou i lifescience. Je partnerem pro akademická, biotechnologická i farmaceutická pracoviště. Specializuje se na řízení přístrojů a správu informací v akademickém i farmaceutickém/biotechnologickém průmyslu se zaměřením na aplikaci laboratorní automatizace. Zaměřujeme se zejména na správu velkých knihoven vzorků (správa různých komponent reakcí, biobank a správa vzorků) pomocí 2D značených zkumavek. Společnost Ziath byla založena v roce 2005 vědci a inženýry a už více než deset let je hrdá na to, že může poskytovat služby zákazníkům po celém světě. Společnost Ziath vyvíjí nové inovativní produkty určené ke zjednodušení procesů v organizacích zabývajících se přírodními vědami. Kromě toho společnost Ziath nabízí klientům konzultační a dodavatelské práce. Společnost Ziath má řadu produktů rozdělených do čtyř hlavních kategorií: skenery 2D čárových kódů, zařízení pro manipulaci se zkumavkami, zkumavky s 2D čárovým kódem a software pro správu vzorků.

PaxGenBio#

PaxGenBio Co., Ltd. byla založena v roce 2015 jako společnost zabývající se molekulární diagnostikou, která vyvíjí, vyrábí a prodává portfolio IVD produktů zaměřených na infekční onemocnění a diagnostiku rakoviny. Společnost PaxGenBio uplatňuje své vlastní technologie, které kombinují molekulárně biologické a imunologické technologie. Jedna z jejích originálních technologií, MPCR-ULFA, která kombinuje multiplexní amplifikaci PCR a univerzální test laterálního toku (ULFA), umožňuje citlivé, specifické, rychlé, cenově dostupné a snadné testy nukleových kyselin, které jsou vhodné zejména pro laboratoře s menším počtem vzorků.

Biologix

Společnost Biologix se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu jednorázových lékařských detekčních činidel, spotřebního materiálu, laboratorních potřeb a přístrojů. Společnost Biologix má zodpovědný a flexibilní tým významných technologických a manažerských talentů v oblasti přírodních věd a medicíny. Společnost Biologix je také výrobcem moderních platforem pro ko-kultivační experimenty a kultivace 3D kultur. Cílem společnosti Biologix je: “Sloužit lidskému zdraví”: BIOLOGIX a CryoKING se těší mezinárodní vynikající pověsti, která je výsledkem trvalé inovace a neustálého zlepšování.

GENEMATRIX

Genematrix vyvíjí nové diagnostické produkty pro různá onemocnění tím, využívá konkurenceschopné technologie v oblasti molekulární diagnostiky. Trh molekulární diagnostiky má vysoké tempo růstu mezi trhy in-vitro diagnostiky a je to průmysl s vysokou přidanou hodnotou, který je silně závislý na pokročilých zemích, protože globální společnosti ovládají většinu klíčových technologií. Genematrix od počátku své existence vyvinula své vlastní technologie, které jsou globálně konkurenceschopné v oblasti molekulární diagnostiky prostřednictvím společného výzkumu s domácími a mezinárodními společnostmi a výzkumnými instituty. Molekulárně diagnostické technologie Genematrix, včetně C-TAG, Omniplex, EnCleap, TriO, REMP, jsou aplikovány na nemoci, jako jsou hepatitida B, hepatitida C, rakovina děložního čípku, pohlavně přenosné infekce, respirační při vývoji vysoce multiplexních qPCR souprav pro detekci zejména infekčních onemocnění. Kromě diagnostické technologie Genematrix vyvíjí i vakcíny a nové přírodní farmaceutické látky pro zlepšení zdraví nebo léčbu. Společnost má budoucnost biotechnologického podniku, který poskytuje komplexní řešení pro diagnostiku, prevenci a léčbu.

Ustar Biotechnologies

Společnost Ustar, která byla založena v roce 2005, je předním poskytovatelem celkového řešení pro POCT molekulární diagnostiku a již více než 15 let se zaměřuje na výzkum a inovace technologií pro rychlou diagnostiku nukleových kyselin. Pro společnost pracuje více než 200 zaměstnanců a dodává své produkty do více než 1000 nemocnic a institucí v tuzemsku. Hlavní vizí je být jedinečnou mezinárodní biotechnologickou společností v oblasti rychlé molekulární detekce a diagnostiky. Za tímto účelem se věnují budování systémů POCT tak, aby bylo možné provádět rychlou molekulární diagnostiku kdekoli, a to nejen na všech úrovních zdravotnických zařízení, ale i ve veřejných prostorách a firmách. Nosným produktem molekulární diagnostiky POCT je plně automatický molekulární diagnostický systém k realizaci jednokrokových testů “vzorek dovnitř výsledek ven”, bez nutnosti využití profesionální laboratoře. Rozšiřující se nabídka testů EasyNAT® společnosti Ustar zahrnuje řadu klinických aplikací, včetně respiračních testů, nozokomiálních infekcí, reprodukčního zdraví, diagnostiky pro zvířata.

Biomol

BioMol Laboratories Srl je inovativní start-up, který vznikl z integrace znalostí vědeckého výzkumu v biomedicínské oblasti, reprezentovaných univerzitami a výzkumnými institucemi, s obchodním světem. Tato integrace si klade za cíl přeměnit inovativní nápady na použitelné produkty. V posledních letech zaznamenal biotechnologický průmysl mimořádný rozvoj, poháněný moderní vizí personalizované a prediktivní medicíny.