Partneři

Partneři

 

 

Nerbe plus GmbH

Nerbe plus GmbH byla založena v roce 1976 Jürgenem F. Nerbem v Hamburku. V roce 1992 se přestěhovala do svého dnešního působiště ve městě Winsen (Luhe).  Společnost se zaměřila na spotřební materiál z plastů pro mikrobiologii a klinické a diagnostické laboratoře.  Společnost Nerbe plus využívá pouze nejlepší lisy na trhu, přesné formy a nejjemnější suroviny, z nichž všechny mají německý a švýcarský původ. Energeticky účinných a ekologických výrobních procesů lze dosáhnout pouze pomocí nejmodernějších technologií a strojů. 90 % všech vstřikovacích výrobních strojů Nerbe plus je vyrobeno v Německu a je umístěno ve speciálních čistých prostorech (třídy čistých místností podle normy ISO 14644-1).

Jiangsu Mole Bioscience Co., Ltd. | LinkedIn

Jiangsu Mole Bioscience

Společnost Jiangsu Mole Bioscience Co., Ltd. byla založena v květnu 2008. Nachází se v industriální zóně Taizhou National Pharmaceutical High-tech, jediném farmaceutickém národním high-tech průmyslovém parku v Číně. Byla založena na univerzitě Zhejiang a zaměřuje se zejména na molekulární biologii, výzkum, vývoj a výrobu diagnostických činidel in vitro. Je to technologicky velmi pokročilá společnost integrující vědecký výzkum, technologie, vývoj, technické služby, výrobu a prodej produktů. Je to náš spolehlivý exkluzivní dodavatel inaktivačních i neinaktivačních odběrových nasopharyngeálních setů, výtěrových kartáčků, antigenních Covid-19 testů a rapid testů na Covid-19 protilátky. Dalším inovativním produktem této firmy je odběrový set pro detekci patogenů ve slinách.

Healgen Scientific

Společnost Healgen Scientific byla založena týmem vědců v Houstonu v Texasu a spolupracuje se Zhenjiang Orient Gene na vývoji produktů pro péči o zdraví. Zhenjiang Orient Gene Biotech Co., Ltd. (často označovaná jako “Orient Gene”) je jediným vlastníkem společnosti Healgen Scientific. Společnost Healgen působí ve Spojených státech již devět let a je profesionálním výrobcem a distributorem biotechnologických výrobků v Houstonu v Texasu. Cílem společnosti je poskytovat diagnostickým laboratořím a dalším výzkumným a vývojovým organizacím v oblasti biotechnologií vysoce kvalitní produkty a služby.   Společnost Healgen Scientific se specializuje na výrobu kvalitních imunoanalytických testů.

Clonit

Společnost Clonit srl byla založena v roce 1987 a byla jednou z prvních italských společností působících v oblasti biotechnologií. Od začátku se společnost zaměřuje na vývoj inovativních a spolehlivých analytických metod v oblasti In Vitro diagnostiky pomocí technik molekulární biologie. Vyráběné soupravy jsou určené pro diagnostiku genetických onemocnění a zároveň pro detekci virových, bakteriálních a protozoálních infekcí. Patentovaná technologie je pokryta řadou mezinárodních patentů, z nichž některé jsou pro tuto oblast vysoce inovativní. Standardizace vnitřního systému řízení kvality a kontroly ve vnějších referenčních laboratořích umožňuje společnosti Clonit zajistit nejvyšší standardy kvality (certifikace ISO 9001: 2008 a ISO13485: 2004). Společnost je registrována a schválena italským ministerstvem zdravotnictví pro výrobu lékařských diagnostických souprav.

 

BlackBio Biotech

3B BlackBio Biotech India Limited je jednou z předních indických společností v oblasti výroby molekulárních diagnostických souprav založených na PCR. Společnost je držitelem certifikátu ISO 13485: 2016. Je to biotechnologická organizace pro výzkum a vývoj v souladu s GMP, založená v roce 2011 jako indo-španělská společnost, zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem souprav molekulárních diagnostických souprav na bázi PCR, enzymů PCR a reagencií PCR. V nabídce jsou soupravy pro detekci onkologických onemocnění, koagulačních poruch, rezistence k antibiotikům, virových, bakteriálních a protozoálních infekcí.

GenePath Diagnostics

GenePath Diagnostics je společnsotí poskytující nejmodernější in vitro diagnostické techniky v oblasti molekulární biologie. Založena byla doktorem Nikhilem Phadkem v roce 2008, jehož cílem (stejně jako cílem GenePath Dx) bylo vyvíjet nové testy tam kde je zapotřebí a poskytnout tak cenově dostupnou a kvalitní diagnostickou péči i v zemích s omezenými možnostmi. Tato vize prostupuje i dnes společností GenePath Dx, která zároveň klade velký důraz na sdílení informací s odbornou věděckou a lékařskou komunitou a tím pokračuje v budování cenově dostupných a inovativních diagnostických řešení pro infekční onemocnění, rakovinu a genetické poruchy po celém světě.

 

 

Ustar Biotechnologies

Společnost Ustar, která byla založena v roce 2005, je předním poskytovatelem celkového řešení pro POCT molekulární diagnostiku a již více než 15 let se zaměřuje na výzkum a inovace technologií pro rychlou diagnostiku nukleových kyselin. Pro společnost pracuje více než 200 zaměstnanců a dodává své produkty do více než 1000 nemocnic a institucí v tuzemsku, spolupracuje s China Customs, CDC, HUAWEI, COCACOLA atd. a vyváží své produkty do více než 30 zemí a regionů. Hlavní vizí je být jedinečnou mezinárodní biotechnologickou společností v oblasti rychlé molekulární detekce a diagnostiky. Za tímto účelem se věnují budování systémů POCT tak, aby bylo možné provádět rychlou molekulární diagnostiku kdekoli, a to nejen na všech úrovních zdravotnických zařízení, ale i ve veřejných prostorách a firmách. Nosným produktem molekulární diagnostiky POCT je plně automatický molekulární diagnostický systém k realizaci jednokrokových testů “vzorek dovnitř výsledek ven”, bez nutnosti využití profesionální laboratoře. Rozšiřující se nabídka testů EasyNAT® společnosti Ustar zahrnuje řadu klinických aplikací, včetně respiračních testů, nozokomiálních infekcí, reprodukčního zdraví, diagnostiky pro zvířata.

 

Ziath

Společnost Ziath je expertem v oblasti správy vzorků pomocí 2D čárových kódů. Společnost Ziath byla založena v roce 2005 a vyvíjí nové inovativní produkty určené k zjednodušení procesů v organizacích zabývajících se diagnostikou i lifescience. Je partnerem pro akademická, biotechnologická i farmaceutická pracoviště. Specializuje se na řízení přístrojů a správu informací v akademickém i farmaceutickém/biotechnologickém průmyslu se zaměřením na aplikaci laboratorní automatizace. Zaměřujeme se zejména na správu velkých knihoven vzorků (správa různých komponent reakcí, biobank a správa vzorků) pomocí 2D značených zkumavek. Společnost Ziath byla založena v roce 2005 vědci a inženýry a už více než deset let je hrdá na to, že může poskytovat služby zákazníkům po celém světě. Společnost Ziath vyvíjí nové inovativní produkty určené ke zjednodušení procesů v organizacích zabývajících se přírodními vědami. Kromě toho společnost Ziath nabízí klientům konzultační a dodavatelské práce. Společnost Ziath má řadu produktů rozdělených do čtyř hlavních kategorií: skenery 2D čárových kódů, zařízení pro manipulaci se zkumavkami, zkumavky s 2D čárovým kódem a software pro správu vzorků.

 

PaxGenBio

PaxGenBio Co., Ltd. byla založena v roce 2015 jako společnost zabývající se molekulární diagnostikou, která vyvíjí, vyrábí a prodává portfolio IVD produktů zaměřených na infekční onemocnění a diagnostiku rakoviny. Společnost PaxGenBio uplatňuje své vlastní technologie, které kombinují  molekulárně biologické a imunologické technologie. Jedna z jejích originálních technologií, MPCR-ULFA, která kombinuje multiplexní amplifikaci PCR a univerzální test laterálního toku (ULFA), umožňuje citlivé, specifické, rychlé, cenově dostupné a snadné testy nukleových kyselin, které jsou vhodné zejména pro laboratoře s menším počtem vzorků.

 

Maple Life Science

Maple Life Science je výzkumná a vývojová společnost, která vyrábí a vyvíjí produkty od obecného laboratorního materiálu až po špičkový speciální laboratorní plast a vybavení. Společnost byla založena v roce 2008 pod názvem Korea Bio Science a v roce 2011 změnila název na Maple Life Science, protože vytvořila globální zahraniční exportní síť a nyní slouží zákazníkům po celém světě. Společnost Maple vyvinula nové inovativní produkty určené ke zlepšení kvality laboratorních procesů ve výzkumných zařízeních v oblasti přírodních věd, vzdělávacích a klinických institucích. Hlavním posláním je vyrábět, vyvíjet a dodávat inovativní a vysoce kvalitní vědecké produkty.

 

Biologix

Společnost Biologix se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu jednorázových lékařských detekčních činidel, spotřebního materiálu, laboratorních potřeb a přístrojů a kompletních řešení pro biobanky. Společnost Biologix má zodpovědný a flexibilní tým významných technologických a manažerských talentů v oblasti přírodních věd a medicíny. Společnost Biologix je hodnocena jako high-tech podnik. Cílem společnosti Biologix je: “Sloužit lidskému zdraví”: BIOLOGIX a CryoKING se těší mezinárodní vynikající pověsti, která je výsledkem trvalé inovace a neustálého zlepšování.