Partneři

Partneři

 

 

Nerbe plus GmbH

Nerbe plus GmbH byla založena v roce 1976 Jürgenem F. Nerbem v Hamburku. V roce 1992 se přestěhovala do svého dnešního působiště ve městě Winsen (Luhe).  Společnost se zaměřila na spotřební materiál z plastů pro mikrobiologii a klinické a diagnostické laboratoře.  Společnost Nerbe plus využívá pouze nejlepší lisy na trhu, přesné formy a nejjemnější suroviny, z nichž všechny mají německý a švýcarský původ. Energeticky účinných a ekologických výrobních procesů lze dosáhnout pouze pomocí nejmodernějších technologií a strojů. 90 % všech vstřikovacích výrobních strojů Nerbe plus je vyrobeno v Německu a je umístěno ve speciálních čistých prostorech (třídy čistých místností podle normy ISO 14644-1).

Jiangsu Mole Bioscience Co., Ltd. | LinkedIn

Jiangsu Mole Bioscience

Společnost Jiangsu Mole Bioscience Co., Ltd. byla založena v květnu 2008. Nachází se v industriální zóně Taizhou National Pharmaceutical High-tech, jediném farmaceutickém národním high-tech průmyslovém parku v Číně. Byla založena na univerzitě Zhejiang a zaměřuje se zejména na molekulární biologii, výzkum, vývoj a výrobu diagnostických činidel in vitro. Je to technologicky velmi pokročilá společnost integrující vědecký výzkum, technologie, vývoj, technické služby, výrobu a prodej produktů. Je to náš spolehlivý exkluzivní dodavatel inaktivačních i neinaktivačních odběrových nasopharyngeálních setů, výtěrových kartáčků, antigenních Covid-19 testů a rapid testů na Covid-19 protilátky. Dalším inovativním produktem této firmy je odběrový set pro detekci patogenů ve slinách.

 

Healgen Scientific

Společnost Healgen Scientific byla založena týmem vědců v Houstonu v Texasu a spolupracuje se Zhenjiang Orient Gene na vývoji produktů pro péči o zdraví. Zhenjiang Orient Gene Biotech Co., Ltd. (často označovaná jako “Orient Gene”) je jediným vlastníkem společnosti Healgen Scientific. Společnost Healgen působí ve Spojených státech již devět let a je profesionálním výrobcem a distributorem biotechnologických výrobků v Houstonu v Texasu. Cílem společnosti je poskytovat diagnostickým laboratořím a dalším výzkumným a vývojovým organizacím v oblasti biotechnologií vysoce kvalitní produkty a služby.   Společnost Healgen Scientific se specializuje na výrobu kvalitních imunoanalytických testů.

 

Clonit

Společnost Clonit srl byla založena v roce 1987 a byla jednou z prvních italských společností působících v oblasti biotechnologií. Od začátku se společnost zaměřuje na vývoj inovativních a spolehlivých analytických metod v oblasti In Vitro diagnostiky pomocí technik molekulární biologie. Vyráběné soupravy jsou určené pro diagnostiku genetických onemocnění a zároveň pro detekci virových, bakteriálních a protozoálních infekcí. Patentovaná technologie je pokryta řadou mezinárodních patentů, z nichž některé jsou pro tuto oblast vysoce inovativní. Standardizace vnitřního systému řízení kvality a kontroly ve vnějších referenčních laboratořích umožňuje společnosti Clonit zajistit nejvyšší standardy kvality (certifikace ISO 9001: 2008 a ISO13485: 2004). Společnost je registrována a schválena italským ministerstvem zdravotnictví pro výrobu lékařských diagnostických souprav.

 

BlackBio Biotech

3B BlackBio Biotech India Limited je jednou z předních indických společností v oblasti výroby molekulárních diagnostických souprav založených na PCR. Společnost je držitelem certifikátu ISO 13485: 2016. Je to biotechnologická organizace pro výzkum a vývoj v souladu s GMP, založená v roce 2011 jako indo-španělská společnost, zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem souprav molekulárních diagnostických souprav na bázi PCR, enzymů PCR a reagencií PCR. V nabídce jsou soupravy pro detekci onkologických onemocnění, koagulačních poruch, rezistence k antibiotikům, virových, bakteriálních a protozoálních infekcí.

GenePath Diagnostics

GenePath Diagnostics je společnsotí poskytující nejmodernější in vitro diagnostické techniky v oblasti molekulární biologie. Založena byla doktorem Nikhilem Phadkem v roce 2008, jehož cílem (stejně jako cílem GenePath Dx) bylo vyvíjet nové testy tam kde je zapotřebí a poskytnout tak cenově dostupnou a kvalitní diagnostickou péči i v zemích s omezenými možnostmi. Tato vize prostupuje i dnes společností GenePath Dx, která zároveň klade velký důraz na sdílení informací s odbornou věděckou a lékařskou komunitou a tím pokračuje v budování cenově dostupných a inovativních diagnostických řešení pro infekční onemocnění, rakovinu a genetické poruchy po celém světě.